Endüstriyel Yağlayıcılar

150 yıllık ROCOL firmasının ürünlerini yıllardır kesintisiz olarak Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına hizmetine sunmanın yanında konumuz dahilinde teknik danışmanlık hizmetini de sunmaktayız. Yağlayıcılığın ana bilim dalı konusu olan TRIBOLOGY konusunda uzmanlardan aldığımız eğitimler ve yılların verdiği tecrübe sayesinde sadece ürün satmanın dışında Yağ, Makine, Ortam ve Çevre etkilerine göre en uygun ürünü en uygun fiyata sunarak üretim duruşlarının azaltılması, arıza süreleri ve sayısının azaltılması, daha az ürünle daha uzun yağlayıcılık, enerji tasarrufu sağlayarak, stok miktarlarını azaltarak proses uygulamaları ve bakım onarım faaliyetlerini geliştirme açısından her zaman yanınızdayız. Uzman kadromuzun TRIBOLOGY bilgisi dışındaki bakım konusunda TPM (Toplam Verimli Bakım) ve Kestirimci bakım konusunda destek verdiği gibi Fluid Managament konusunda da çok ileri düzeydedir.

Şirket politikası olarak en uygun ürünü en uygun fiyata vererek hem müşterilerimizin hem de ülke ekonomisinin kalkınması için bundan sonra da var gücümüzle çalışarak gelişmekte olan teknolojinin takipçisi olacağımıza ve bu gelişmelerden tüm dost ve müşterilerimizi haberdar edeceğimize emin olabilirsiniz.

EYMEN olarak, sizlere profesyonel ve güvenli Dünya lideri ürünleri temin etmekten gurur duyuyoruz.

Firmamız, 150 yıllık İngiliz ROCOL LUBRICANTS (www.rocol.com)’ın ve 1863 yılında kurulmuş dünya lideri SOLVAY (www.solvay.com)’in Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye illeri için bayiliğini almış durumdadır.

 

Ürün portföyümüzde çok zor şartlar için sıvı ve gres endüstriyel yağlayıcılar, zincir ve halat yağları, Deniz suyuna ve kimyasallara dayanıklı yağlayıcılar, Yüksek sıcaklık gresleri, Gıda Gresleri ve Yağları, temizleme ve yağlayıcı spreyler bulunmaktadır. Ayrıca proses gurubunda bor ve kızak yağları mevcuttur.

 

FOMBLIN PFPE bazlı FLUORIOX gresleri “NSF H-1 sınıfı” belgeli olup OKSİJEN ile uyumlu bir yağlayıcıdır.

Ürün Grupları