Rocol-ULTRAGRIND-Premium-Yüzey-Satıh-Taşlama-Tam-Sentetik-Sıvı

ULTRAGRIND Premium Taşlama Sıvısı

Nitritsiz olup etkili korozyon önleyiciler, ıslatıcı maddeler özel yağlayıcı katkılar içeren uzun ömürlü mükemmel yüzey bitirişi sağlayan tam sentetik taşlama sıvısıdır.

Yüzey ve satıh taşlama operasyonlarında kullanılmaya uygundur.

Su ile karıştırılınca yeşil emülsiyon oluşur.

Tavsiye edilen karışım oranı 70/1’dir. %1,5 Nitrit, klor, Sülfür, ve fosfor içermez.

Rocol-Ultracut-Evo250-Bor-Yağı

ULTRACUT EVO 250

Bakteri ve mantar öldürücülü, nitritsiz ve 40’a bir (yüzde 2.5) karışımlı uzun ömürlü bor yağı. Sıvama ve Derin Çekme operasyonlarında kullanılarak yüksek performans sağlar. Korozyon koruması, kesme performansı, bakteri çoğalmasına karşı direnci mükemmeldir.

Rocol-Ultracut-Evo390H-Bor-Yağı

ULTRACUT 390H

Yarı şeffaf, bakteri ve mantar öldürücülü, nitritsiz ve 40’a bir (yüzde 2.5) karışımlı kesme yağı Tezgahları temiz tutar ve alet ömrünü uzatır. Çok çeşitli metallerin işlenmesinde kullanılmaya uygun. Korozyona karşı eşsiz koruma sağlar. Sert ve yumuşak su ile kullanılabilinir.

Rocol-ULTRAGUARD-SC-CNC-Dezenfektan-Sıvısı

ULTRAGUARD SC CNC Dezenfektan Sıvısı

Sistem temizleyici.

Etkili temizleyci özelliğine sahip, mevcut eski emülsiyona katılarak kullanılan CNC dezenfektan sıvısı.

Rocol-ULTRAGLIDE-X5-CNC-Kızak-Yağı

ULTRAGLIDE X5 CNC Kızak Yağı

CNC Kızak sistemleri için geliştirilmiş ISO VG68 CNC kızak yağıdır. EP katkıları ile güçlendirilmiş yapısı mükemmel kaydırıcılık sağlar. Demülsification özelliğine sahip olup bor yağından çok kısa sürede ayrışır.

Rocol-RTD-Liquid-Delme-Takviye-Yağı

RTD Liquid Metal İşleme Ürünü

Makine, otomotiv ve havacılık sektöründe bir çok malzeme sertleştirilmiş çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik, Titanyum ve Hava çeliği gibi bu tür malzemelerde işlem yapmak için özel yağlayıcılar gerektirir. Bu tür operasyonlarda ısının 800 dereceye çıktığı ölçülmüştür. Bu sıcaklıkta zarar görmeyecek veya vermeyecek kesici takım yoktur. RTD serisi ürünler bu sıcaklıkta dahi ürünü ve takımları korumak için geliştirilmiştir.

Sert metallerde delme, raybalama, kılavuz çekme ve broşlama operasyonlarında yağ takviyesi olarak kullanılan sıvıdır. Isı karşısında mükemmel bir şekilde incelerek, kesici takımın en uç noktasına akarak, kesici takımın işlenen parçayla temasını keser, takım ve alet ömrünü uzatır.

Rocol-RTD-Compound-Delme-Kesme-Takviye-Yağı

RTD Compound Metal İşleme Ürünü

Sert metallerde delme, raybalama, kılavuz çekme ve broşlama operasyonlarında yağ takviyesi olarak kullanılan sıvı ürünün katı versiyonudur. Isı karşısında mükemmel bir şekilde incelerek, kesici takımın en uç noktasına akarak, kesici takımın işlenen parçayla temasını keser, takım ve alet ömrünü uzatır. 

Yumuşak gres kıvamında olup dikey yüzeylerde katı yapısından dolayı akışkan yağın tercih edilmediği yerlerde kullanılır. Fırça ile tatbik edilebilir. 

Rocol-ULTRAFORM-1030-Derin-Çekme-Yağlama-Yağı

ULTRAFORM 1030 Derin Çekme Yağlama Yağı

Derin çekme, zımbalama ve delme işlemlerinde; özellikle paslanmaz çelik ve nikel alaşımlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş sıvama yağıdır. Bitkisel baz yağı (Neat Oil) içerir, domuz yağı içermez.

Rocol-ULTRAFORM-2030-Plus-Su-Bazlı-Derin-Çekme-Yağlama-Yağı

ULTRAFORM 2030 Plus Derin Çekme Yağlama Yağı

Yüksek performanslı EP katkıları ile güçlendirilmiş su bazlı sıvama ve derin çekme yağıdır.

Üstün yük taşıma özellikleri, metal toplama ve çizilmeyi azaltır. Azaltılmış yağlayıcı kullanımı ile artan üretim oranı. Minimum hurda oranlarıyla sonuçlanan bölme, toplama ve puanlamanın önlenmesi. Çok çeşitli malzemelerle uyumluluk. Maksimum takım/kalıp ömrü. Karbür takımlarla kullanım için uygundur. Saf olarak veya su veya mineral yağ ile seyreltilerek kullanılabilir. Devridaim sistemlerinde kullanıma uygundur.

Rocol-METALFLO-1204-Metal-Dövme-Yağı

METALFLO 1204 Metal Dövme Yağı

Grafit Dispersiyonu Erimeyen Gres

Tam kalıp doldurma sağlayan iyi metal akışı sağlar.
İnce bir film olarak kolayca uygulanır.
Çok sıcak yüzeylere çalıştırmadan uygulanabilir.
Minimum lekelenme – normal asitleme işlemleriyle kolayca çıkarılır.

İletken özelliği sayesinde dikiş kaynak makinelerinde iletken gres olarak kullanılır. Grafit yapısı ile bakır ve pirinç dövme yağı olarak kullanılır.

Rocol-METALFLO-4000-Sıcak-Dövme-Yağı

METALFLO 4000 Sıcak Dövme Yağı

Su Bazlı Grafit Dispersiyon

Duman Çıkarmaz. Metal akışına yardımcı olur – kalıp doldurmayı destekler. Demir dışı metallerde minimum taşıma. Kalıp sıcaklığını kontrol eder ve kalıp ömrünü uzatır. Sıcak metal yüzeylerde düzgün bir şekilde yapıştırılmış bir kaplama oluşturur. 

Su Bazlı grafitli sıcak dövme yağıdır. Mikro grafit partikülleri yüzey kalitesini arttırır ve kalıp ömrünü uzatır. Tavsiye edilen karışım oranı 20/1 ila 40/1’dir. 

Rocol-MOISTURE-GUARD-Green-Spray-Kalıp-Koruyucu-Sprey

MOISTURE GUARD Green Kalıp Koruyucu Sprey

Kapalı alanlarda 5 yıl koruma sağlayan yeşil renkli kalıp koruyucu sprey.

Esnek film oluşturur, silikon içermez. Su itici özelliğine saip olup ön temizlik gerektirmez ve toz tutmaz. 

Rocol-GLASSFLO-MPT-Spray-Cam-Kalıp-Spreyi

GLASSFLO MPT Spray Cam Kalıp Spreyi

Cam kalıpları için ön işlem spreyidir. Mikron boyutunda grafit film tabakası oluşturarak camın kalıba yapışmasını önleyerek prüzsüz yüzey elde edilmesini sağlar.

GLASSFLO 785 Cam Kuru Film Kaplaması

Yüksek performanslı cam kuru film oluk kaplaması. Cam şekillendirme ekipmanlarının akış yolu kaplamasında kullanılır.