Hakkımızda

Şirketimiz 2013 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize her türlü endüstriyel ürün temini konusunda hizmet vermektedir. Şirketimiz her türlü yerli ve yabancı menşeli ürünleri yeterli stok, uygun fiyat ve geniş pazarlama ağıyla rulman sektöründe müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. 

FAG, SKF, Timken, URB, Nachi, NSK, ORS gibi rulman markalarının yanında KASTAŞ, Suptex, SKT, Cortego, FEKO gibi hidrolik, pnömatik sızdırmazlık ürünleri ve yağ keçelerinin yanı sıra BANDO, Contitech, Gates gibi otomotiv ve sanayi kayışlarını, kasnak, kaplin, zincir, yatak, gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip malzemelerin satışını yapmaktadır.

Gurubumuz, İngiltere menşeili ROCOL Yağlayıcı ve Koruyucu gurubu bölge bayiliği alarak bölgemize yeni bir soluk getirmiştir.

Firmamız ayrıca Finlandiya merkezli SIMEC Konteyner yükleme sistemleri için Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Gelişmekte olan firmamız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem belgesi ile belgelendirmiş durumdayız.

EYMEN OTOMASYON ISO9001 Sertifika
ISO 9001:2015

İş Ortaklarımız

Mekanik Grubumuz

Geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamız bünyesinde barındırdığı makine mühendisi ve mekanik ekibimiz sayesinde satışını yaptığımız ürünlerin montaj, dizayn ve hesaplamasını yapabilmektedir. Ayrıca atölyemizde makine, hidrolik ve pnömatik sistem bakımları da yapmaktayız.

Elektrik Grubumuz

Firmamız bünyesinde ana kalem Akışkan Kontrol Sistemleri başta olmak üzere motor sürücüler, PLC, SCADA, Elektrikli ve Pnömatik Vana Aktüatörleri, Pt100, sıcaklık göstergeleri, basınç ve seviye sensörleri satışı ve saha uygulamaları yapılmaktadır.

Online Satış Sitemiz

Yenilikçi dünya düzeni gereği şartlara ayak uyduran firmamıza ait online satış sitemiz bulunmakta olup ürünleri doğrudan satın alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.