Hakkımızda

Şirketimiz 2013 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize her türlü endüstriyel ürün temini konusunda hizmet vermektedir. Şirketimiz her türlü yerli ve yabancı menşeli ürünleri yeterli stok, uygun fiyat ve geniş pazarlama ağıyla rulman sektöründe müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

FAG, SKF, Timken, URB, Nachi, NSK gibi rulman markalarının yanında, Suptex, SKT, Cortego gibi yağ keçeleri, otomotiv ve sanayi kayışlarını, kasnak, kaplin, zincir, yatak, gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip malzemelerin satışını yapmaktadır.

Mekanik Grubumuz

Geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamız bünyesinde barındırdığı makine mühendisi ve mekanik ekibimiz sayesinde satışını yaptığımız ürünlerin montaj, dizayn ve hesaplamasını yapabilmektedir. Ayrıca atölyemizde makine, hidrolik ve pnömatik sistem bakımları da yapmaktayız.

Elektrik Grubumuz

Firmamız bünyesinde motor sürücüler, PLC, Vana Aktüatörleri, Pt100, sıcaklık göstergeleri, basınç ve seviye sensörleri satışı ve saha uygulamaları yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Acil Durumlarda 7/24 Yanınızdayız.