Çift Sıralı Silindirik Makaralı Rulmanlar


Çift sıralı silindirik makaralı rulmanlar bir hayli rijit ve yüksek radyal kuvvetleri sönümleyebilecek özelliktedir. Bu tip rulmanlar ayrılabilir bileziklerle donatılmışlardır, sıkı boşluklar gerektiğinde bile sökme ve çekme işlemleri kolaydır.

Çift Sıralı Silindirik Makaralı Rulmanlar - Double Row Cylindrical Roller Bearings

Uygulama Yerleri: Takım Tezgahları (Cnc Tezgahlar), Ağır Sanayi

Seriler: NN, NNU

Çift Sıralı Silindirik Makaralı Rulmanlar - Double Row Cylindrical Roller Bearings

Çift Sıralı Silindirik Makaralı Rulmanların ölçüleri aşağıdaki gibidir:

NN double row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
NN30/100010001420308
NN30/1000K10001420308
NN30/106010601500325
NN30/1060K10601500325
NN30/500500720167
NN30/500K500720167
NN30/530530780185
NN30/530K530780185
NN30/560560820195
NN30/560K560820195
NN30/600600870200
NN30/600K600870200
NN30/630630920212
NN30/630K630920212
NN30/670670980280
NN30/670K670980280
NN30/7107101030236
NN30/710K7101030236
NN30/7507501090250
NN30/750K7501090250
NN30/8008001150258
NN30/800K8001150258
NN30/8508501220272
NN30/850K8501220272
NN30/9009001280280
NN30/900K9001280280
NN30/950K9501360300
NN303015022556
NN3030K15022556
NN303216024060
NN3032K16024060
NN303417026067
NN3034K17026067
NN303618028074
NN3036K18028074
NN303819029075
NN3038K19029075
NN304020031082
NN3040K20031082
NN304422034090
NN3044K22034090
NN304824036092
NN3048K24036092
NN3052260400104
NN3052K260400104
NN3056280420106
NN3056K280420106
NN3060300460118
NN3060K300460118
NN3064320480121
NN3064K320480121
NN3068340520133
NN3068K340520133
NN3072360540134
NN3072360540134
NN3072K360540134
NN3072K360540134
NN3076380560135
NN3076380560135
NN3076K380560135
NN3076K380560135
NN3088440650157
NN3088K440650157
NN3092460680163
NN3092K460680163
NN30950950136030
NN3096480700165
NN3096K480700165
NN39/560560750140
NN48/750750920170
NN48/750K750920170
NN483015019040
NN4830K15019040
NN49/100010001320315
NN49/1000K10001320315
NN49/132013201720400
NN49/1320K13201720400
NN49/600600800200
NN6/560560780180
NNU double row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
NNU40/600600870272
NNU40/600K600870272
NNU40/630630920290
NNU40/630K630920290
NNU40/670670980308
NNU40/670K670980308
NNU40/710K7101030315
NNU40/7507501090335
NNU40/750K7501090335
NNU40/8008001150345
NNU40/8508501220365
NNU40/850K8501220365
NNU40/9009001280375
NNU40/900K9001280375
NNU40/9509501360412
NNU40/950K9501360412
NNU4052260400140
NNU4052K260400140
NNU4056280420140
NNU4056K280420140
NNU4060300460160
NNU4060K300460160
NNU4064320480160
NNU4064K320480160
NNU4068340520180
NNU4068K340520180
NNU4072360540180
NNU4072360540180
NNU4072K360540180
NNU4072K360540180
NNU4076380560180
NNU4076380560180
NNU4076K380560180
NNU4076K380560180
NNU4088440650212
NNU4088K440650212
NNU4092460680218
NNU4092K460680218
NNU4096480700218
NNU4096K480700218
NNU41/500500830325
NNU41/500K500830325
NNU41/530530870335
NNU41/530K530870335
NNU41/560560920355
NNU41/560K560920355
NNU41/600600980375
NNU41/600K600980375
NNU41/6306301030400
NNU41/630K6301030400
NNU41/6706701090412
NNU41/670K6701090412
NNU41/7107101150438
NNU41/710K7101150438
NNU41/7507501220475
NNU41/750K7501200475
NNU41/8008001280475
NNU41/800K8001280475
NNU4130150250100
NNU4130K150250100
NNU4132160270109
NNU4132K160270109
NNU4134170280109
NNU4134K170280109
NNU4136180300118
NNU4136K180300118
NNU4138190320128
NNU4138K190320128
NNU4140200340140
NNU4140K200340140
NNU4144220370150
NNU4144K220370150
NNU4148240400160
NNU4148K240400160
NNU4152K260440180
NNU4156280460180
NNU4156K280460180
NNU4160300500200
NNU4164320540218
NNU4164K320540218
NNU4168340580243
NNU4168340580243
NNU4168K340580243
NNU4168K340580243
NNU4172360600243
NNU4172360600243
NNU4172K360600243
NNU4172K360600243
NNU4176380620243
NNU4176380620243
NNU4176K380620243
NNU4176K380620243
NNU4184K420700280
NNU4188440720280
NNU4188K440720280
NNU4192460760300
NNU4192K460760300
NNU4196480790308
NNU4196K480790308
NNU44152260440180
NNU48/800K8001150345
NNU484020025050
NNU4840K20025050
NNU484824030060
NNU4848K24030060
NNU485628035069
NNU4856K28035069
NNU486030038080
NNU4860K30038080
NNU486432040080
NNU4864k32040080
NNU486834042080
NNU4868K34042080
NNU4876380480100
NNU4876380480100
NNU4876K380480100
NNU4876K380480100
NNU4888440540100
NNU4888K440540100
NNU4892460580118
NNU4892K460580118
NNU49/1000K10001320315
NNU49/106010601400335
NNU49/1060K10601400335
NNU49/112011201460335
NNU49/1120K11201460335
NNU49/118011801540355
NNU49/1180K11801540355
NNU49/132013201720400
NNU49/1320K13201720400
NNU49/500500670170
NNU49/500K500670170
NNU49/530530710180
NNU49/530K530710180
NNU49/560560750190
NNU49/560K560750190
NNU49/600600800200
NNU49/600K600800200
NNU49/630630850218
NNU49/630K630850218
NNU49/670670900230
NNU49/670K670900230
NNU49/710710950243
NNU49/710K710950243
NNU49/7507501000250
NNU49/750K7501000250
NNU49/8008001060258
NNU49/800K8001060258
NNU49/8508501120272
NNU49/850K8501120272
NNU49/9009001180280
NNU49/900K9001180280
NNU49/9509501250300
NNU49/950K9501250300
NNU493015021060
NNU4930K15021060
NNU493216022060
NNU4932K16022060
NNU493417023030
NNU4934K17023060
NNU493618025069
NNU4936K18025069
NNU493819026069
NNU4938K19026069
NNU494020028080
NNU4940K20028080
NNU494422030080
NNU4944K22030080
NNU494824032080
NNU4948K24032080
NNU4952260360100
NNU4952K260360100
NNU4956280380100
NNU4956K280380100
NNU4960300420118
NNU4960K300420118
NNU4964320440118
NNU4964k320440118
NNU4968340460118
NNU4968K340460118
NNU4972360480118
NNU4972360480118
NNU4972K360480118
NNU4972K360480118
NNU4976380520140
NNU4976380520140
NNU4976K380520140
NNU4976K380520140
NNU4988440600160
NNU4988K440600160
NNU4992460620160
NNU4992K460620160
NNU4996480650170
NNU4996K480650170
FC four row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
FC110160560550800560
FC20278010013580
FC2028104100140104
FC20287010014070
FC20288010013880
FC20297010014570
FC2030106100150106
FC22308011015080
FC2234120110170120
FC22349011017090
FC2436105120180105
FC2436120120180120
FC24369212018092
FC2640104130200104
FC2838119140190119
FC2842100140210100
FC2842106140210106
FC2842125140210125
FC2842155140210155
FC2942155145210155
FC2945156145225156
FC3042120150210120
FC3044120150220120
FC3045120150225120
FC3045150150225150
FC3046156150230156
FC3245168160225168
FC3246130160230130
FC3246168160230168
FC3248124160240124
FC3248168160240168
FC3252168160260168
FC3446130170230130
FC3446180170230180
FC3448130170240130
FC3450170170250170
FC3452120170260120
FC3452150170260150
FC3452170170260170
FC3452225170260225
FC3650120180250120
FC3650130180250130
FC3650156180250156
FC3652120180260120
FC3652124180260124
FC3652154180260154
FC3652160180260160
FC3652168180260168
FC3652180180260180
FC3656180180280180
FC3852186190260168
FC3853124190265124
FC3854124190270124
FC3854168190270168
FC3854170190270170
FC3854200190270200
FC3856200190280200
FC4054120200270120
FC4054170200270170
FC4056170200280170
FC4056180200280188
FC4056200200280200
FC4058130200290130
FC4058192200290192
FC4058202200290202
FC4064216200320216
FC4258192210290192
FC4260170210300170
FC4260210210300210
FC4460192220300192
FC4462157220310157
FC4462190220310190
FC4462192220310192
FC4462225220310225
FC4464210220320210
FC4466230220330230
FC4666170230330170
FC4666206230330206
FC4668260230340260
FC4673250230365250
FC486620240330220
FC4868129240340192
FC4872220240360220
FC5068170250340170
FC5070220250350220
FC5070230250350230
FC5072160250360160
FC5072220250360220
FC5272192260360192
FC5272200260360200
FC5274200260370200
FC5274220260370220
FC5274230260370230
FC5276220260380220
FC5280200260400200
FC5476230270380230
FC5476275270380275
FC5478220270390220
FC5478240270390240
FC5480220270400220
FC5675200280375200
FC5676192280380192
FC5676290280380290
FC5678200280390220
FC5678240280390240
FC5678275280390275
FC5880180290400180
FC5882240290410240
FC6084218300420218
FC6084240300420240
FC6488240320440240
FC6490240320450240
FC6492280320460280
FC6890250340450250
FC6892260340460260
SFC four row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SFC3045120150225120
SFC3046156150230156
SFC3246130160230130
SFC3246168160230168
SFC3248124160240124
SFC3450170170250170
SFC3452120170260120
SFC3452170170260170
SFC3650156180250156
SFC3652124180260124
SFC3652168180260168
SFC3652180180260180
SFC3656180180280180
SFC3854200190270200
SFC4260210210300210
SFC4462157220310157
SFC4462192220310192
SFC4468192220340192
SFC507020250350220
SFC5072220250360220
SFC5272192260360192
SFC5274220260370220
SFC5476230270380230
SFC5478240270390240
SFC5882240290410240
FCD four row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
FCD100130260500650260
FCD100136450500680405
FCD1001424801500710480
FCD100144400500720400
FCD100144530500720530
FCD102146520480680420
FCD102146520510730520
FCD106156500530780500
FCD1321176450660880450
FCD132164440660820440
FCD146192620730960620
FCD1502005007501000500
FCD1902608509501300850
FCD3042120150210120
FCD3248168160240168
FCD3652168180260168
FCD4058192200290192
FCD4260210210300210
FCD4668260230340260
FCD4866220240330220
FCD4870220240350220
FCD5068170250340170
FCD5070220250350220
FCD5276280260380280
FCD5280290260400290
FCD5676290280380290
FCD5678200280390220
FCD5678275A280390275
FCD56842801280420280
FCD5882240290410240
FCD5884300290420300
FCD6084240300420240
FCD6084300300420300
FCD6286240310430240
FCD6488240320440240
FCD6488300320440300
FCD6490240320450240
FCD6492300320460300
FCD6492340320460240
FCD6496290320480290
FCD6496350320480350
FCD6692340330460340
FCD6890250340450250
FCD6892260340460260
FCD6896280340480280
FCD6896350340480350
FCD70100380350500380
FCD70104300350520300
FCD72100250360500250
FCD72102370A360510370
FCD72102380360510380
FCD72104380360520380
FCD74108400370540400
FCD76108380380540480
FCD76108400380540400
FCD80118440400590440
FCD84116260420580260
FCD84116320420580320
FCD84124400420600400
FCDP four row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
FCDP100134450500670450
FCDP100136450500680450
FCDP102136500510680500
FCDP1021522550510760550
FCDP102152550480680500
FCDP106152520530760520
FCDP106156570530780570
FCDP110148510550740510
FCDP110160520550800520
FCDP120164575600820575
FCDP120174540600870540
FCDP120174640600870640
FCDP122164430610820430
FCDP130180650650900650
FCDP130184670650920670
FCDP136188600680940600
FCDP136196640680980640
FCDP138196715690980715
FCDP138196750690980750
FCDP140186620700930620
FCDP140196700700980700
FCDP1422007157101000715
FCDP146188500730940500
FCDP1462067507301030750
FCDP1502006707501000670
FCDP1562147807801070780
FCDP1602167008001080700
FCDP1602308508001150850
FCDP1642268008201130800
FCDP1702308408501150840
FCDP1702368508501180850
FCDP1702449008501220900
FCDP1802448409001220840
FCDP1802569309001280930
FCDP190272100095013601000
FCDP1902728579501360975
FCDP1962628809801310880
FCDP20027280010001360800
FCDP2130424460650420
FCDP6084300300420300
FCDP6496350320480350
FCDP6692340330460340
FCDP6896350340480350
FCDP74104380370520380
FCDP76108400380540400
FCDP78108320390540320
FCDP781103103905550310
FCDP80112410400560410
FCDP80112410410560400
FCDP82120440410600440
FCDP84120440420600440
FCDP88124450440620450
FCDP88130355440650355
FCDP90118300450590300
FCDP92130470460650470
FCDP96130450480650450
SL1818 single row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL18 184020025024
SL18 184422027024
SL18 184824030028
SL18 185226032028
SL18 185628035033
SL18 186030038038
SL18 186432040038
SL18 186834042038
SL18 187236044038
SL18 187638048046
SL18 188040050046
SL1822 single row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
SL18 2204204718
SL18 2205255218
SL18 2206306220
SL18 2207357223
SL18 2208408023
SL18 2209458523
SL18 2210509023
SL18 22115510025
SL18 22126011028
SL18 22136512031
SL18 22147012531
SL18 22157513031
SL18 22168014033
SL18 22178515036
SL18 22189016040
SL18 22199517043
SL18 222010018046
SL18 222211020053
SL18 222412021558
SL18 222613023064
SL18 222814025068
SL18 223015027073
SL18 223216029080
SL18 223417031086
SL18 223618032086
SL18 223819034092
SL18 224020036098
SL1829 single row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL18 2912608516
SL18 2913659016
SL18 29147010019
SL18 29157510519
SL18 29168011019
SL18 29178512022
SL18 29189012522
SL18 29199513022
SL18 292010014024
SL18 292211015024
SL18 292412016527
SL18 292613018030
SL18 292814019030
SL18 293015021036
SL18 293216022036
SL18 293417023036
SL18 293618025042
SL18 293819026042
SL18 294020028048
SL18 294422030048
SL18 294824032048
SL18 295226036060
SL18 295628038060
SL18 296030042072
SL18 296432044072
SL18 296834046072
SL18 297236048072
SL18 297638052082
SL18 298040054082
SL1830 single row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
KZK10148.710148.69
KZK10X14X10101410
KZK12X15X13121513
KZK12X16X10121610
KZK12X16X11121611
KZK12X17X10121710
KZK12X18X10121810
KZK131810131810
KZK14.4X20.4X1014.420.410
KZK14X18X10141810
KZK14X19X10141910
KZK14X19X12141912
KZK15.2X22.2X1215.222.212
KZK152012152012
KZK15X19X10151910
KZK15X19X915199
KZK15X20X10152010
KZK15X21X10152110
KZK15X21X11152111
KZK162211.7162211.7
KZK16X20X10162010
KZK16X20X24162024
KZK16X21X10162110
KZK16X22X12162212
KZK16X22X14162214
KZK17X21X10172110
KZK17X23X11172311
KZK18X22X10182210
KZK18X22X24182224
KZK18X24X11.6182411.6
KZK18X24X12182412
KZK18X24X13.3182413.3
KZK18X24X13.5182413.5
KZK18X24X15182415
KZK19X25X16192516
KZK19X28X14192814
KZK20X25X16202516
KZK20X26X12202612
KZK20X26X14202614
KZK20X26X1720 17
KZK22X28X13222813
KZK22X28X14222814
KZK22X28X15222815
KZK22X28X16222816
KZK22X29X15222915
KZK22X29X16222916
KZK22X30X16223016
KZK23.1X28.1X1423.128.114
KZK23X29X13232913
KZK23X30X14233014
KZK23X30X16233016
KZK24X30X15243015
KZK24X30X16243016
KZK25.1X30.1X1425.130.114
KZK25X30X28253028
KZK25X31X12253112
KZK25X31X17253117
KZK25X31X20253120
KZK25X32X16253216
KZK26X34X16263416
KZK28X33X14283314
KZK28X34X14283414
KZK28X35X15283515
KZK28X35X16283516
KZK28X36X16283616
KZK28X38X13.6283813.6
KZK30X36X16303616
KZK30X37X16303716
KZK30X38X16303816
KZK30X38X18303818
KZK32X40X22324022
KZK32X42X20324220
KZK35X42X20354220
KZK38X46X20384620
KZK40X48X17404817
KZK40X48X20 4820
KZK8 X12X88128
SL1923 single row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL19 2305256224
SL19 2306307227
SL19 2307358031
SL19 2308409033
SL19 23094510036
SL19 23105011040
SL19 23115512043
SL19 23126013046
SL19 23136514048
SL19 23147015051
SL19 23157516055
SL19 23168017058
SL19 23178518060
SL19 23189019064
SL19 23199520067
SL19 232010021573
SL19 232211024080
SL19 232412026086
SL19 232613023064
SL0148, SL0149 double row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL01 483015019040
SL01 483216022040
SL01 483417021545
SL01 483618022545
SL01 483819024050
SL01 484020025050
SL01 484422027050
SL01 484824030060
SL01 485226032060
SL01 4912608525
SL01 49147010030
SL01 49168011030
SL01 49189012535
SL01 492010014040
SL01 492211015040
SL01 492412016545
SL01 492613018050
SL01 492814019050
SL01 493015021060
SL01 493216022060
SL01 493417023060
SL01 493618025069
SL01 493819026069
SL01 494020028080
SL01 494422030080
SL01 494824032080
SL01 4952260360100
SL0248, SL0249 double row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL02 483015019040
SL02 483216022040
SL02 483417021545
SL02 483618022545
SL02 483819024050
SL02 484020025050
SL02 484422027050
SL02 484824030060
SL02 485226032060
SL02 4912608525
SL02 49147010030
SL02 49168011030
SL02 49189012535
SL02 492010014040
SL02 492211015040
SL02 492412016545
SL02 492613018050
SL02 492814019050
SL02 493015021060
SL02 493216022060
SL02 493417023060
SL02 493618025069
SL02 493819026069
SL02 494020028080
SL02 494422030080
SL02 494824032080
SL02 4952260360100
SL1849, SL1850 double row full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL18 4912 608525
SL18 4914 7010030
SL18 4916 8011030
SL18 49189012535
SL18 4920 10014040
SL18 4922 11015040
SL18 4924 12016545
SL18 4926 13018050
SL18 4928 14019050
SL18 4930 15021060
SL18 4932 16022060
SL18 4934 17023060
SL18 4936 18025069
SL18 4938 19026069
SL18 4940 20028080
SL18 4944 22030080
SL18 4948 24032080
SL18 4952 260360100
SL18 4956 280380100
SL18 4960 300420118
SL18 4964 320440118
SL18 4968 340460118
SL18 4972 360480118
SL18 4976 380520140
SL18 4980 400540140
SL18 5004 204230
SL18 5005 254730
SL18 5006 305534
SL18 5007 356236
SL18 5007 8513060
SL18 5008 406838
SL18 5009 457540
SL18 5010 508040
SL18 5011 559046
SL18 5012 609546
SL18 5013 6510046
SL18 5014 7011054
SL18 5015 7511554
SL18 5016 8012560
SL18 50189014067
SL18 5020 10015067
SL18 5022 11017080
SL18 5024 12018080
SL18 5026 13020095
SL18 5028 14021095
SL18 5030 150225100
SL11, SL14 multi-row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL11 9147010044
SL11 9168011044
SL11 9189012552
SL11 92010014059
SL11 92211015059
SL11 92412016566
SL11 92613018073
SL11 92814019073
SL11 93015021088
SL11 93216022088
SL11 93417023088
SL11 936180250101
SL11 938190260101
SL11 940200280116
SL14 906 304730
SL14 907 355532
SL14 908 406232
SL14 909 456836
SL14 910 507236
SL14 911 558036
SL14 912 608540
SL14 913 659044
SL14 914 7010044
SL14 916 8011044
SL14 918 9012552
SL14 920 10014059
SL14 922 11015059
SL14 924 12016566
SL14 926 13018073
SL14 928 14019073
SL14 930 15021088
SL14 932 16022088
SL14 934 17023088
SL14 936 180250101
SL14 938 190260101
SL14 940 200280116
SL12, SL15 multi-row cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL12 9147010057
SL12 9168011057
SL12 9189012568
SL12 92010014078
SL12 92211015078
SL12 92412016587
SL12 92613018096
SL12 92814019096
SL12 930150210116
SL12 932160220116
SL12 934170230116
SL12 936180250133
SL12 938190260133
SL12 940200280152
SL15 9147010057
SL15 9168011057
SL15 9189012568
SL15 92010014078
SL15 92211015078
SL15 92412016587
SL15 92613018096
SL15 92814019096
SL15 930150210116
SL15 932160220116
SL15 934170230116
SL15 936180250133
SL15 938190260133
SL15 940200280152
SL05 spherical full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL05 016E 8012045
SL05 018E 9014050
SL05 020E 10015055
SL05 022E 11017060
SL05 024E 12018060
SL05 026E 13020065
SL05 028E 14021070
SL05 030E 15022575
SL05 032E 16024090
SL05 034E 17026095
SL05 036E 180280100
SL05 038E 190290110
SL05 040E 200310115
SL05 044E 220340125
SL05 048E 240360130
SL06 spherical full complement cylindrical roller bearing catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
SL06 016E 8012055
SL06 018E 9014060
SL06 020E 10015065
SL06 022E 11017075
SL06 024E 12018075
SL06 026E 13020080
SL06 028E 14021085
SL06 030E 15022590
SL06 032E 160240110
SL06 034E 170260115
SL06 036E 180280120
SL06 038E 190290135
SL06 040E 200310140
SL06 044E 220340150
SL06 048E 240360155
RSL1822 single row full complement cylindrical roller bearing without outer ring catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
RSL18 22042041,4718
RSL18 22052546,5218
RSL18 22063055,1920
RSL18 22073563,9723
RSL18 22084070,9423
RSL18 22094574,423
RSL18 22105081,423
RSL18 22115588,8125
RSL18 22126099,1728
RSL18 221365106,2531
RSL18 221470111,0131
RSL18 221575115,7831
RSL18 221680125,8133
RSL18 221785133,2136
RSL18 221890140,6140
RSL18 2220100162,8146
RSL18 222211017753
RSL18 2224120192,3258
RSL18 2226130207,1264
RSL18 2228140221,9268
RSL18 2230150236,7173
RSL18 2232160266,3680
RSL18 2234170281,0986
RSL18 2236180293,2286
RSL18 2238190310,6892
RSL18 2240200318,698
RSL1823 single row full complement cylindrical roller bearing without outer ring catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
RSL18 23052553.71724
RSL18 23063062,327
RSL18 23073572,631
RSL18 23084083.12433
RSL18 23094588.32236
RSL18 23105098.71840
RSL18 231155109.11443
RSL18 231260115,6246
RSL18 231365126,6948
RSL18 231470132,1451
RSL18 231575143,2255
RSL18 231680154,2458
RSL18 231785163,0160
RSL18 231890165,2664
RSL18 231995174,6667
RSL18 2320100187.30373
RSL18 2322110218,2780
RSL1830 single row full complement cylindrical roller bearing without outer ring catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
RSL18 30042036,8116
RSL18 30052542,5116
RSL18 30063049,619
RSL18 30073555,5220
RSL18 30084061,7421
RSL18 30094566,823
RSL18 30105072,3323
RSL18 30115583,526
RSL18 30126086,726
RSL18 30136593,026
RSL18 301470100,2830
RSL18 301575107,930
RSL18 301680116,9934
RSL18 301785121,4434
RSL18 301890130,1137
RSL18 3020100139,6537
RSL18 3022110156,1345
RSL18 3024120167,5846
RSL18 3026130183,8152
RSL18 3028140197,8253
RSL18 3030150206,8256
RSL18 3032160224,860
RSL18 3034170242,8767
RSL18 3036180260,2274
RSL18 3038190269,7675
RSL18 3040200287,7582
RSL1850 double row full complement cylindrical roller bearing without outer ring catalogue list
Rulman Koduİç Çap
d (mm)
Dış Çap
D (mm)
Kalınlık
B (mm)
RSL18 5004203630
RSL18 5005254230
RSL18 5006304934
RSL18 5007355536
RSL18 5008406138
RSL18 5009456640
RSL18 5010507240
RSL18 5011558346
RSL18 5012608646
RSL18 5013659346
RSL18 50147010054
RSL18 50157510754
RSL18 50168011660
RSL18 50178512160
RSL18 50189013067
RSL18 502010013967
RSL18 502211015680
RSL18 502412016780
RSL18 502613018395
RSL18 502814019795
RSL18 5030150206100
RSL18 5032160224109
RSL18 5034170242122
RSL18 5036180260136
RSL18 5038190269136
RSL18 5040200287150